qeep Plus Üyesi Olmanın Avantajları

qeep Plus üyesi olmanın profilini standart profillerden ayıracak ve diğer kullanıcılarla tanışma konusunda ciddi olduğunu gösterecek birçok avantajı vardır.

En iyi eşleşmeyi bulman için sana yardımcı olmak istiyoruz, bu yüzden aramanı çok daha kolay hale getirecek bazı ekstralar ekledik. Bir göz at:

• Dilediğin kadar Beğeni gönder

Bir qeep Plus üyesi olarak, sınırsız beğeni gönderme hakkına sahip olacaksın. Neden birilerine beğeni göndermek için diğer günü bekleyesin ki? O zamana kadar başkalarını bulabilirler. Şansını kaybetme ve onlara hemen bugün bir beğeni göndererek dikkatlerini çek!

• Tüm ziyaretçilerin kilidini kaldır ve profilini ziyaret edenleri gör

O buğulu resmin arkasındaki kişi senin diğer yarın olabilir, ama uzun vadede her ziyaretçinin kilidini kaldırmak için Kredi kullanmak senin için pahalıya mal olabilir. qeep Plus üyeliğimizle, her bir ziyaretçiyi görebilecek ve anında onları beğenebileceksin.

• Eğer bir hata yaptıysan son kaydırmanı geri al

Olamaz! Tam birisini gerçekten beğenmiştin ki yanlışlıkla sola mı kaydırdın? Endişelenme, qeep Plus üyeliğin yardımına yetişecek! Son kaydırmanı anında geri alacaksın ve bu kişiye kalbini vereceksin (sağa kaydırarak).

• Tüm reklamları kaldır

Kimse tam bir şey yapıyorken rahatsız edilmek istemez, değil mi? Hesabını qeep Plus üyeliğimize yükselterek  qeep Plus deneyiminde senin dikkatini dağıtacak her şeye son ver. Reklam değil sevgi elde edeceğin de garanti.

• Daha fazla Super Like gönder

Super Like’lar çok değerlidir. En çok beğendiğin kişilerin ilgisini çekmeni sağlar. Kolaylıkla yıldız sembolüne dokun ve o kişi, qeep Plus üyesi olmasa dahi, onu Super Like’ladığını görebilecektir. qeep Plus üyesi olduğunda günlük sadece bir adet Super Like ile kendini sınırlamak zorunda kalmazsın.

• 3 kat daha fazla Sohbet İsteği gönder

Kelimelerin ağzında büyümesine izin verme! (Henüz) eşleşmiş olmasan bile kullanıcılara doğrudan mesajını gönder. İlk izlenimin en önemli şey olduğunu unutma, bu yüzden ilham al, güzel bir şey yaz ve sadece kendin ol, çünkü sen harikasın.

• Kilidini kaldır ve kimin seni favorisi olarak eklediğini gör

Eğri oturup doğru konuşalım, birileri seni Favoriler’ine eklediğinde bu kişiye karşı daha çok şansın vardır. Utangaç olabilirler, fakat seni Favoriler’ine eklemeleri seninle ilgilendiklerini gösterir. Sonrasında senin yapman gereken tek şey kim olduklarını görmektir. En iyisi de, qeep Plus üyeliğin sayesinde onları beğenebilir ve hemen konuşmaya başlayabilirsin!

• Yeni üyelerle iletişime ilk geçen sen ol (çok yakında)

Uygulamaya yeni gelen bir kadını veya bir erkeği beğendin mi? Onunla sohbet etmek için bir saniye bile bekleme! qeep Plus üyeliğin herkesten önce o kişiyle bağlantı kurmanı sağlar, bunun değerini bil ve bu yeni kullanıcıya iyi ve samimi bir karşılama mesajı gönder.

Yardıma ihtiyacın var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin